Navy Off-the-Ramer Maxi

June 22, 2022 By agatha 0

Zdieľanie ďalšieho plášťa z promócie môjho brotu minulý víkend. Použil som tento námorník mimo ramena Maxi na večerné oslavy promócie, ako aj na slávnosti v Massachusetts, ako aj verím, že je to teraz oficiálne moje preferované šaty na leto. Námornícky odtieň, ako aj plynulý materiál, je rovnako dobre vhodný pre denné slávnosti, ako je to pre nočné veirey. A balenie ako sen, ako aj nevyžaduje žiadny typ naparovania alebo žehlenia, takže či už cestujete toto leto alebo hľadáte letné šaty, ktoré môžete do svojej práce preniesť na zmenu pred aprí Kancelárske plány, toto šaty sú lístok.

Budem cestovať v Európe dosť na trochu júla, ako aj ja verím, že investujem do niekoľkých viac kvetových maxis. Sú to len. tak. Pohodlné. A hypoteticky povedané, ak by niekto mal naplánovať nakladanie karbo asi 18 dní priamo v Európe, plynulý faktor je #majorkey. Hypoteticky povedané, samozrejme.

Maxi Dress: Shoshanna (tiež tu aj tu) Belt: B-Low The Belt (širšia verzia tu) | Snímky: staré, podobné tu, práve tu, ako aj tu Taška: Cambridge Satchel Co. | Náušnice: Podobné tu Náhrdelník: Melinda Maria (podobná práve tu, ako aj tu)

< >

A slintám nad týmito deťmi … akýkoľvek druh obľúbených?

Predchádzajúca položka

1 z 23

ďalšia položka