Modifikácia Virgin Teez The World One Tee košele zakaždým

June 22, 2022 By agatha 0

Tím Virgin Teez nás kontaktoval a požiadal nás, aby sme fungovali ich tričká s tričkami ako súčasť mimoriadne vynikajúceho pohybu na úpravu svetových tričiek naraz. Medzi spúšťače, ako aj príbehy, ktoré podporujú, patrí životné prostredie, zdravie, ľudské práva, ako aj veľa ďalších charitatívnych organizácií, ktoré ponúkajú dodávku oveľa lepšej energie, vody, vzdelania, ako aj hladu, negramotnosť a zneužívanie detí. Pretože nedostatok financovania a povedomie, spoločnosť Virgin Teez vytvorila tento návrh na podporu všetkých týchto spúšťačov tým, že im prispela 43% z zisku každého tričko.
Domnievam sa, že je neuveriteľné, že sa snažia zmeniť svet vo svete, ktorý je k dispozícii pre tých menej šťastných, a v tričkách tričiek, ktorý sa takto len ľahko dotýka.
Tu sú tričká, ktoré si môžete kúpiť v nákupe, aby ste pomohli mladým ľuďom trpiacim talasémiou, alebo môžete propagovať umenie v Pakistane alebo dokonca dodávať starších ľudí v núdzi. To sa oplatí váš čas na internetovom rulete s ohľadom na to, že značka pôsobí na celom svete. Zapojte sa!
Pomôžte starším ľuďom v potrebách, ktoré pre mladých ľudí bojujú s thalassemiagive, dieťa Jeden mesiac výučby, ktoré pre mladých ľudí bojuje s thalassemithis tričkami, pomáha propagovať umenie v Pakistane.

0/5 (0 recenzií)