Predaj alebo dva: Produkty Valentína

June 21, 2022 By agatha 0

Valentín
Radi nenávidíme na tejto dovolenke. Maľujeme sa na to príliš dobre, nechceme sa vzdať svojej koristi. Ale radi sa kazíme vďaka svojim špekulatívnym predajom a ponukám. Láska k nakupovaniu, zľavám a zľavám je stále láska. Jeden z najčistejších druhov.
Takže, ak ste na misii, aby ste míňali nejaké peniaze za ohromujúce veci, dovoľte mi navrhnúť niekoľko miest, kde to urobiť a súčasne podporovať nezávislých umelcov.
Môj prvý nápad vychádza z lásky všetkých retro vecí, ktoré porozumejú všetkým deťom 80. a 90. rokov. Truffle Shuffle je miesto, kde sa môžete vydať na originálne komiksové umenie, staré karikatúry alebo Disney Princesses.

Ďalší je inšpirovaný mojou láskou k sarkazmu a nesgugrafovaným sentimentom, surovým humorom a nechutným jazykom. Toto sú moje obľúbené nekonvenčné karty Valentína. A musíte do polnoci získať nejaké zľavy, na hrnčeky a tričká!

Keď sa pohybuje ďalej, aj v určitej láske naznačuje aj určitú lásku. Získate 20% zľavu na objednanie najmenej 2 produktov. Čím viac, tým veselejšie, však?

A potom je tu Zazzle, pobúrený zľavami, vďaka ktorým sa ich predajcovia zbláznia. Nepotrebujú príležitosť, ale je pekné vidieť, že tentoraz používajú tematický banner. Je to 25% zľava na všetkom na webe, s kódom ZazzSite.

V neposlednom rade dizajn od ľudí pripravil špeciálnu zbierku, sladkú a slanú, ktorá obsahovala tričká s jedlom, zvieratami a rastlinami, a to všetko v tvare sŕdc. Nikdy by som nepovedal nie slanine v tvare srdca. Nikdy!

0/5 (0 recenzií)