Separačný stres a úzkosť

June 13, 2022 By agatha 0

Look 1… Coat: Teória c/o Amazon móda | TOP: C/O Goodnight Macaroon | Košeľa: Brooks súrodenci Nohavice: Teória Ovysledovania (podobná tu a práve tu v predaji!) | Topánky: Stuart Weitzman (tiež milujte tieto, tieto a tieto) Náhrdelníky: c/o gorjana (dlhá priamo tu a tu, krátka tu, práve tu a tu) | Ring: C/O Henri Bendel | Slnečné okuliare: Stella McCartney C/o Ditto | Náušnice: Mikimoto (podobné tu) Pery: Mac

Pozri 2 … Top aj sukňa: C/O Goodnight Macaroon | Kabelka: Tory Burch (podobne tu, tu, tu a tu) Boots: Michael Kors (podobne tu a tu) Náhrdelník: C/o Kendra Scott | Pery: Mac

< >

Som obrovským fanúšikom zodpovedajúcich sád (alebo súradníc), ktoré sme videli okolo miesta v minulom roku. Verím, že sú štýlové, ako aj nekomplikované a… všetky ďalšie klišé palce módne prídavné meno v knihe. Avšak pri upustení finančných prostriedkov na tieto druhy zodpovedajúcich súborov sa často zavesím na aspekt „One Hit Wonder“, ktorý sa títo duá tiež často hlásia. Ale ako vidíte vyššie, ak si pripomínate, že títo dvaja nie sú v skutočnosti spojené dvojčatá, môžete z nich skutočne fantasticky využiť osobitne. Samotný každý príspevok môže slúžiť ako najlepší neutrálny základ alebo kus vrstvenia pre úplne iné stretnutie.

Nemá to bez toho, aby sme uviedli, že sukňa znázornená práve tu nie je niečo, čo sa budete chcieť v práci, takže si rezervujem duo spolu (alebo sukňu sama) na noci, ako aj na víkendy. Samotný vrchol sa však úplne spojí s týmto súborom pracovného oblečenia, ktorý som včera počas dňa športoval.

Aby som sa ubezpečil, že neverím, že im vždy neverím ako jednotku, skutočne ich visím okrem seba v mojej skrini. Sukňa v sekcii sukne; horná časť v hornej časti. (Dostali ste to? Je to mimoriadne komplikované …) Cítim sa trochu, akoby som tým robil domácnosť, avšak absolútne pomáha získať oveľa viac využitie z kusov tým, že som ich prinútil vidieť ako jedinečné entity. Nemôžem hovoriť presne o tom, ako sa starajú o úzkosť odlúčenia, som si však celkom istý, že top zašepkal „Homewrecker“, keď som ho včera obliekol.

@Maryorton na Instagrame…

Štvorcový