Proto-Duro, zlá kráľovná a dva predaje

June 9, 2022 By agatha 0

nie je to vyzerať ako iná proto-duro? Myslím, že jediný dôvod, prečo som to neurobil späť v roku 1980 – čokoľvek, čo som pravdepodobne nemyslel, že som mal kotlety. Ale sivá verzia, s ružovým pásikom? Pravdepodobne by to bolo mojich mojich mojich s niekoľkými ďalšími sto hodín praxe. Samozrejme, vzhľadom na to, že som bol štrnásť, mal som do značnej miery nulová trpezlivosť pre prax, takže našťastie alebo ľutuje, že to znamená, že ma nie sú žiadne fotky v ničom takomto.

Ale ak máte triedu stretnutie a potrebujete tento vzor, ​​Wendy na patentstash je dnes spustený predaj dnes, zajtra a nedeľu (júl 17-18-19). Za 15% zľavu, dať “horúce letné noci” v poznámke k predávajúcemu a vaša zľava bude vrátená prostredníctvom PayPal.

Viete, kto ešte má predaj v nedeľu? Sheila na popol! Stačí použiť zľavový kód Dressy pri pokladni za 15% zľavu. Môžete použiť svoju zľavu na tento vzor:

To je absolútne zlej nevlastná mapmother-kráľovná zo snehu bielej chystá ísť do Bridge Club, som správny? Čierne rukavice sú mŕtvi prezradí – červené sú príliš zrejmé, ale tie biele ukazujú krv vašich nepriateľov (alebo malé zvieratá, ktoré obetujete za haruspexy) niečo hrozné. Takže čierne rukavice to musí byť.

Zdieľajte to:
Twitter
Facebook

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

Duro Junior, OpäťAuGust 19, 2008
Ako reagovať na Criticismiril 18, 2008
Predposledné DURO JRAUGUST 20, 2008