MUSÍTE HAVES Z PREDAJ NORDSTROM SPLAVU

May 29, 2022 By agatha 0

O predaji výšky Nordstrom

Medzi kategórie predaja predaja spoločnosti Nordstrom patrí: dámske, pánske, deti, domov, krása a dizajnér – a preto, že viem, že je to veľa, môžete sa tiež oveľa viac zaoberať predajom nakupovaním prostredníctvom ich „nových Markdowns“ a „ Možnosti bestsellerov predaja. Ešte lepšie? Stačí nakupovať moje predajné výbery v dolnej časti tohto príspevku, ale prípadne začnite s týmito ideálnymi bielymi letnými šatami.

Ako vidíte týmto (vynikajúcim) klubovými šatami, ktoré mám na sebe, existuje veľa kvalitných, klasických, opotrebovaných kúskov s obrovskou zľavou. Nechápem, ako sú tieto šaty pod 100 dolárov, okrem toho, že hovorí, že je to 2020, a jasne sa svet zbláznil. Tkanina je ľahká a pohodlná, ale zároveň je dostatočne hrubá a nepriehľadná, takže sa nikdy nemusíte starať o to, aby sa vaše spodné prádlo žiarilo.

Za zmienku tiež stojí, že v predaji sú zahrnuté veľa úžasných dizajnérskych kusov, ktoré sú značne zľavnené. Keď nakupujete dizajnéri ako Carolina Herrera, Lela Rose alebo St. John, viete, že robíte inteligentné investície, ktoré budú trvať celý život. Ak ste to ešte neurobili, naozaj odporúčam prečítať si moje zrútenie nákladov za nosenie pred nakupovaním. A aj keď robíte tieto investície, stále sa v podstate neslýchnete ceny za všetko, čo kúpite. Takže nakupujte s veľkou istotou skrinky, pretože viete, že sa dobre staráte o svoj súčasný a budúci šatník.

Klub Monacohalf Placket s dlhým rukávom midi šaty

Kaanasrecife viazaný sandál

Pamätajte:

Nordstrom ponúka spotrebiteľom niektoré celkom odlišné výhody, ako je úplná preprava zadarmo a návraty, pickup na obrubníku (áno, nikdy sa nemusíte dostať z svojho automobilu a prísť do styku s inou potenciálne maznanou osobou) a Nordy Club odmeňuje členstvo, kde ste vy Môže zarobiť zakaždým, keď nakupujete.
Nižšie nájdete môj obľúbený predaj z tejto neuveriteľne zriedkavej nákupnej príležitosti. Áno, priatelia, urobil som kopanie, takže nemusíte. Ale ak ste ako ja a kopanie na predaj je v podstate šport, choďte a nakupujte, priatelia. Nech sú stroje s vami.

Klub Monacohalf Placket s dlhým rukávom midi šaty

Kaanasrecife viazaný sandál

Maria Blackfete Futuro Pearl Drop náušnice

Obľúbené položky predaja Nordstrom

Vďaka Nordstromu a ShopStyle pre partnerstvo na tomto príspevku!