Oh, pán Halston!

May 26, 2022 By agatha 0

Zvyčajne, keď aukčný titul hovorí “Ultra Sexy 70s šaty”, nielen to, že som to prejdem tým, že som to nekonečnil, ale ja som narazil na oči a možno si vyzdvihli veľké povzdych. Pre éru, keď toľko ľudí bolo údajne mať toľko sexu, oblečenie je tak neerootické (pre mňa, aspoň preto, že som strávil 1970s v jednotlivých čísliciach), že človek sa musí čudovať, či celá vec je len jedna veľká mestská legenda. Nie som si istý, že dlhé prérijné šaty alebo quiana môže byť skutočne sexy. Avšak – vzor víla, na eBay, ktorý má tiež tonu úžasných 1950 vzorov, nebola ležať. (Možno, pretože sa stavím, že tento šaty je skôr skoro 80. rokov.) Pozrite sa na to!

Myslím, že toto šaty sú sexy, pretože sa to nesnaží príliš tvrdo. Iste, má nízky krk a objektívny efekt (ktorý vždy drží sľub o rozbalení), ale je to niečo, čo by ste mohli nosiť pracovať. Sukňa nie je krátka, späť nie je holé, a to má rukávy, dokonca.

Jediný dôvod, prečo som si nekupoval, je to, že je to drobné (bust 30 1/2). Ale je to len $ 10! Budem pravdepodobne pozerať na to v mojej veľkosti. Rád by som to urobil v skutočne mäkkej japonskej geometrickej-vytlačiť hodvábne bavlnu, s opaskom OBI v kontrastnej tlači …

Zdieľajte to:
Twitter
Facebook

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

Zmeškal som blogovanie proti sexizmu! 9. marca 2007
Mládež (a tento vzor) je zbytočný na Youngjanuary 11, 2010WITH 42 Komentáre
Prvé šaty a posledný dressmarch 12, 2008