Bewitched, Bepocked, Bywilderred

March 28, 2022 By agatha 0

Julie (z So-Retro Vintage vzory) mi poslal tento odkaz na jednu z jej detí. (Kliknutím na obrázok navštívite zoznam). Späť na to, ľudia – žena na ideále by sa zmestili do svojej vlastnej hlavy do vreciek, vpravo? Nie som halucinácia?

Vlastne, aj keď som halucinácia, nie som si istý, že som sa starať. Naozaj, ak porovnáte tieto vrecká ku všetkým obrovským, obscénne drahé kabelky, ktoré sa zdá, že spôsobujú, že každá celebrita, ktorá sa vôbec zaškrnula bulvárnym zoznamom, aby sa trochu riadil vpravo, zdá sa, že sú obmedzené – zdravý.

(Šaty na ideále je vlastne veľmi blízko k jednému z mojich obľúbených vzorov, Butterick 7130, len s perkom gigantickými rozpadajúcimi vreckami.)

Páči sa mi, ako sa žena v červenej zmenila tvár ďaleko od okuliare, ale odlieva jej oči späť … nemôže sa pozrieť, nemôžem pozrieť sa!

Chystála som sa vložiť anketu do tohto príspevku, ale to by bolo zapojené veľa chaotických modernizácie mojej šablóny, takže sa vás opýtam, aby ste namiesto toho ponechali komentár s odpoveďou. Sú tieto vrecká: A) Ludicround B) Funkčné C) smiešne, ale menej smiešne ako tie absurdné kabelky (a určite menej smiešne ako legwarmers, ktoré som si myslel, zomrel v 80-tych rokoch a ja som sklamaný vo všetkých z nich zodpovedných za to, že som ich priniesol Späť, skutočné Ballerina / OS výnimka) d) “Mám ich teraz ideálne, AiFG!” E) Iné (uveďte).

(Sľubujem, že urobím nejaký prieskum, raz …)

Zdieľajte to:
Twitter
Facebook

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

Ako: Urobiť trojstrannú sukňu majú PocketsFebary 18, 2007
LinkTlastic Piatok: Pomocnosť Editionmay 30, 2008WITH 41 Komentáre
Tajné životy šaty # 14march 27, 2008WITH 80 Komentáre