Nohavice Lovers Rejoice! 4 Fab Jeans Trendy vidieť

October 23, 2021 By agatha 0

Podiel

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Tento článok môže obsahovať pridružené odkazy. Pozrite si náš plán ochrany osobných údajov.

Neexistuje vyvrátenie že džínsy pokračuje zvrchovanými pánmi. Jeans určite pre život byť spoľahlivé sponky, ktoré vám s niečím nosiť, keď sa cíti, ako by sa nič použitia.

Elegancia, aby denim nikdy k tomu získal nudná. Môžete pár vaše džínsy s takmer anything– rovnako ako tento rok na jar, budete mať 4 neuveriteľné, nové možnosti prispievať do svojho návrhu mixu.

Nižšie sú 4 džínsovej módy sa pozerať, keď je stav počasie zahreje. Navyše môžete prejsť na našej Infographic.

1. Bočné Stripes

Pulzujúce bočné červeným pruhom zamieša vašu základné denim jednoducho touch–, rovnako ako je to upgrade vítaný, ak máte pocit, bla týkajúce pomocou kalhoty. Stále získať rovnakú prispôsobivosť, predsa pridal tieň oznamuje svetu, ste skutočne dostali cit pre informáciu.

Side Stripe High Rise členkového kĺbu nohavice, $ 88, Abercrombie & Fitch

Ružový červený prúžok, ktorý nabíja tento pár od Abercrombie (88 $) to príjemný spoločník pre štíhle chitóne alebo orezané mikinu robí. Je to príjemné a efektné zároveň.

2. pätový Informácie

Tiež nejprohnanější detaily môžu zmeniť štandardné denim priamo do niečoho oveľa zaujímavejšie, ako aj po pravde, ešte viac zábavy, aby ďalej. Pokúste sa nájsť lemami, ktoré sú trochu offbeat– buď sa štrbinou cez prednej strane, akési dekorácie.

NYDJ Ami vysokým pásom Link Hem členku Skinny Džínsy, $ 49,97, Nordstrom Police

Tieto NYDJ Ami High bránice Hem Spoločné úzke džínsy kotníkové ($ 49,97) obsahujú krehkú lúk. Vplyv je o niečo mladší, ale napriek tomu vyrástol.

3. Brilliant vyšívanie

Ak nie ste toľko džínsové jedinca vo svojom srdci, pravdepodobne ste sa nachádza dizajn, ktorý hovorí s vami doteraz. Zadajte vyšívané Jean, ktorý je umiestnený tak, že zahŕňa dávku tieňa a slnečného svetla do svojho jarného šatníka v zlomku sekundy. Komplikované ručné práce v kombinácii s žiarivými farbami, ktoré naopak v porovnaní s tradičnými černochov a tiež blues, je vaša celokrajné outfit vyniknúť.

Kvetinovými vyšívané Skinny nohavice v čiernom, $ 43,88, LOFT

Tieto podkrovný priestor s kvetinami Vyšívané Skinny Jeans ($ 43.88), sú skvelý inštancie. Berú vášho šatníka v inom návode bez putovanie off príliš veľa z tradície. Pridajte si základné, ako dáma košele a aj rad bytov pre veľmi jednoduché oblečenie.

4. Lean Stripes

Stripes zostáva príťažlivý prakticky v každom type. Kým lákadlom parížskeho ovplyvnenej priame pruh je stále tradičné, to je štíhle, vzpriamené čiary, ktoré tvoria najnovšie sady nohavíc tak osobitného.

Mami Džínsy, $ 34,96, American Eagle

Nenechajte sa misleaded názvom MOM Jeans ($ 34,96) od American Eagle. Sú to viac efektné než “matka”, vďaka doplnkovým rezu a schopnosť dobre ladí s ničím z bežných bielych odpalísk a tenisky na skladovanie topy, saká a pätách.

Jeans Trendy Infographic

Prosím, opustiť túto oblasť prázdna výdavkov Plan Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Kontrolujte doručenej pošty alebo spam priečinok, ktorý chcete overiť svoje členstvo.