Vzor Trend: O čom sa hovorí, rovnako ako presne tak, ako ju používať

September 26, 2021 By agatha 0

Podiel

Tweet

Pin

reddit

Vrecko

Tento príspevok môže obsahovať affiliate odkazy. Pozrite si náš plán ochrany osobných údajov.

Ak máte radi vzor, ​​bohovia štýle sú s úsmevom na vás! Módy takmer všade používajú odtlačky odtlačky a výraznejšie, oveľa lepšie. A konečne, môžeme vyhodiť pojem stretnúť a nastaviť nepravdepodobných kombinácií materiálu našich srdciach. Toto obdobie, vzor myslenia je rozhodne “oveľa viac, je oveľa viac.”

Pre našich ešte kontrolovaných módy, nepotrebujete k odpočinku na to. Zapojte sa do vzoru módy s osamelé tvorili položky, lemovaný telies. Alebo ísť match-match s podobnými výtlačky naruby, vrátane vašich doplnkov.

Ahead, sa pozrieť na niektoré z najobľúbenejších výtlačkov, aby práve teraz podľa Luxurious klenotníkov. Avšak pamätať. Trik k tomu, že tieto motívy súdobej nie je to, čo use– je to len, ako budete nosiť!

Styling Pattern Fad

prehoz

Plaid je stále skvelý koncept na jeseň, ale tento rok, pohodlné kontroly dostať živé aktualizácie pri nosení zmiešajú a takisto súhlasilo s inými vzormi. Ak máte radi prežívajúce na hranici s módou, choďte do toho a tiež vrstviť hektické publikácií, rovnako ako svetlé odtiene materiálu vaše srdce ..

Pokiaľ si d radšej ponoriť špičku v tejto módy, skúste použiť byvol skúmať vrchnú a čiernej a tiež pruhy na základni (alebo naopak) pre čistý vzhľad, ktorý je stále veľmi súčasné. Alebo zmeňte to tým, že nosí tento typicky ležérny štýl na niečo trochu Elegantnejší.

Glen Plaid.

Myslite na glenček ako pokročilejšie, staršieho príbuzného prehoz je. Tento model je vyrobený s tenšími čiarami, ktoré vytvárajú jemnejšie kontroly, takže je ľahko integrovať do ďalších vystúpení. Glenček sa rozjasní dostačujúce pre použitie v kancelárii, ale môžu byť jazzed s ostatnými výtlačky a tiež devices– skutočný šatníka svorku!

Pet.

Gepard, leopard, zebra … nie je moc lepší spôsob, ako predviesť svoju divokú stránku než u pop potlačou zvierat! To je ešte jeden, ktorý možno nosiť s rôznymi inými vzormi, alebo samostatne. Užívatelia môžu začínajúci v úmysle vyskúšať jeden kus po druhom (myslím: leopard tlač topánky alebo kabelky, hadej kože tlač blúzku, a tak ďalej). Keď sa fit, skúste uvedenie na rovnakom motívu na vrchole, rovnako ako znížiť na tučné, on-trend vzhľad.

Ešte trochu plachý zbraň? Skúste funneling svoje vnútorné zviera so silným položky bling!

Cartier Tiger Red Stripe Gold Hoop smaltované náušnice.

Úzky prúžok.

Pinstripes nie sú len pre servisné záchvatoch to rok– oni tiež znižuje boky džínsy! Štýlový červený prúžok vyzerá skvele v kombinácii s Uber ženskými zariadeniami, ako vzdušný hornej alebo jemné lesklé ozdoby, pre niektoré fascinujúce kontrast.

Maskovanie.

Camo nákladné nohavice, MissGuided, $ 52.

Zelené nadšenci, radi! Camouflage tlač má svoju minútu. Tento klasický tlač pridáva trochu bokom pre akýkoľvek typ oblečenia, či už vydržal klobúk, tašku, kabát, alebo chudá voľné náklady. A tiež, že je to roztomilé, keď integrovaný s Chambray košele alebo požadované džínsy.

Shade Blokovanie.

Shade marenia nikdy naozaj nevyjde z dizajnu, ale v tomto roku, ultra žiarivé odtiene sú odrazovým do popredia. Vyskúšať každú maličkosť od bohatých primárkach na podmanivé neónov.

Pokiaľ na sebe divoké odtiene nie je vaša vec, rovnako ako ste skôr neutrálny typ dievčaťa, pokúsi funneling interné dúhu s farebnými drahokamami alebo zmiešané oceľové šperky.

Van Cleef & Arpels Limited Edition Malachit Vintage Alghambra prívesok.

Ako sa vám darí v na vzore trende toto obdobie?

Túto položku nechajte prosím emptyGet Budget Fashionista vo vašej e-mailovej schránky!
E-mail *.

Skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam, aby ste potvrdili svoje členstvo.